Я просто абажаю волейбол!!!!!!!!! Сегодня играла с друзьями.... это было весело)
вторник, 21 июня 2011 г.
Дача)
Приехала с дачи..... очень устала... Да еще и под дождь попали с мамой!!! ) так что в автобус сели мокрые и грязные)))))) но это не беда, главное - так смешно было ити проселочной дорогой под дождем!!))) Нарвали зеленого горошка... а он вкусный))))) Еще видела тучку в виде толстого человечка, вот только фотку сделать не успела(((
понедельник, 20 июня 2011 г.
Вот и закончилась практика
Все.... документы сданы, оценка поставлена, табель получен...
Звіт
Я, Бурмістрова Анастасія Володимирівна, учениця групи 10-А професії секретар керівника організації, підприємства, установи в Міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Практику проходила у період з 1 по 30 червня в управлінні Пенсійного фонду України в Роменському районі . Керівником практики був головний спеціаліст з діловодства Коломієць Марина Василівна. Підприємство займається збором, акумуляцією та обліком страхових внесків, призначенням пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, допомоги на поховання, інших соціальних виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів. Керівником підприємства є Кривогуз Тетяна Василівна.
За час проходження практики виконувала такі роботи: заповнення готових трафаретних бланків, робота з операційною системою Windows, робота в текстовому редакторі Word, Excel, оформлення службової документації, робота по бездокументному обслуговуванню( телефон, факсимальний апарат, ксерокс), реєстрація вхідної і вихідної документації.
На мою думку, практика на підприємстві стала для мене справжнім життєвим уроком, який показав чого можна чекати у майбутньому від своєї професії. Дуже корисно було відчути на собі хоча б частину секретарської роботи з її різноманітністю, цікавістю і відповідальністю. Усі завдання, які я отримувала від керівника практики постійно вдосконалювали мої знання і вміння, тому вже під кінець я відчувала не лише впевненість у своїх діях, а й точність, швидкість. На підприємстві я побачила на власні очі більшість із того, що ми вивчали лише теоретично. Справжньою родзинкою стала, нова для мене, селекторна нарада з обласним керівництвом. Дуже цікавим мені здалося не лише сам процес переговорів, а й підготовка до них.
Успішному проходженню практики сприяли не лише професійні чинники і кваліфікація працівників, а й теплий, дружній прийом колективу, члени якого постійно підтримували мене у виконанні завдань, давали доцільні поради, підбадьорювали у моїх починаннях. Усі вони, дійсно, як велика, злагоджена родина, тому, якби мені випала нагода знову потрапити на це підприємство – я б не відмовилася.
воскресенье, 19 июня 2011 г.
Они убили Фера!!!!
"Физики или фимия" это не просто сопливый сериал, это моя маленькая жизнь.... Только что подружка скинула видео, где кусочки из тех сезонов, которые я еще не смотрела... да теперь и смотреть-то незачем, та как любимого героя убили!!!! Как они могли??? Зачем??? Уроды!!!!!..... Ненавжу!!! Неси кастрюлю - борщ варить будем!!!((((( ( плачу.. ) И зачем оно мне к вечеру надо? Сейчас еще и подружку отчитаю!!!! Капец.....
Здравствуй Я!
Ну вот наконецто завела долгожданный дневник..... Буду писать все, что находиться в моей избалований голове... А там, поверте, пусто не бывает!!!))) Если куму-то что-то не понравится, то мне все равно)))
Подписаться на:
Сообщения (Atom)

